* ÖĞRENCİ MOTİVASYON ÜRÜNLERİ

.

Öğrenci Motivasyon Ürünleri

* Öğrencilerin, eğitim politikalarının ve öğretmenlerin istediği şekilde olumlu yönde yönlendirilebilmeleri için uzman sınıf öğretmenleri tarafından tasarlanan Öğrenci Motivasyon Ürünleri, özellikle ilk sınıflarda uygun ve değişik zamanlarda verildiğinde; öğrencilerin dersleri daha dikkatli dinlemelerini, daha başarılı olmalarını, öğrencilerin derslere karşı ilgisinin daha çok artmasını, velilerin de okulda olmadıkları halde öğrenci ile birlikte motive olmalarını ve öğretmenin yardımcısı rolünü üstlenen materyallerdir.

* Öğrenci motivasyon ürünleri, öğretmen tarafından değişik konularda başarılı olan öğrencilere uygun zamanlarda hediye edilir.

* "Üstün Gayretlerinden Dolayı Öğrencime ve Ailesine Teşekkür Ederim" magneti hediye edilen ilköğretim sınıfı öğrencisinin o gün okulda ve evde ailesine bunu anlatırken yaşadığı motivasyon daha sonraki hayatında pozitif yönde etkili olacaktır.

* "Okuyup Yazabiliyorum" maneti alan öğrencinin de okulda arkadaşlarına ve evde ailesine karşı olan motivasyonu hemen aynı olacaktır.

* Öğrenci Motivasyon Ürünleri, yanlızca öğrencinin okuldaki değişik başarıları için değil; yeni yetişen bireyin tüm olumlu davranışlarının pekiştirilmesinde de büyük yardımcıdır.

* Öğrenci Motivasyon Ürünleri, başarısız öğrencileri de teşvik edici bir unsurdur. Öğrenci Motivasyon Ürünü kazanan arkadaşına özenen diğer öğrenci de başarısını artırarak bu ürünlerden kazanmak için elinden gelenin fazlasını yapacak ve derslerine daha fazla konsantre olacaktır.

* Öğrenci Motivasyon Ürünlerinin psikolojik süreci, Öğrenci - Okul - Öğrenci Velisi üçlü bağlantısını ve Öğrencinin okuldaki başarılarını ve derslerine ilgisini güçlendirirken, Velilerin de eğitim sürecinde çocuklarının daha fazla yanında olmalarını sağlamaktadır.


Öğrenci Motivasyon Ürünleri - Özel Kesim "TEŞEKKÜR EDERİM" Magneti - 8 cm X 4,5 cm - 10 Adetlik Paketlerde - Aynı Gün KargoÖğrenci Motivasyon Ürünleri - Özel Kesim "FOTOĞRAF UYGULANABİLİR" Çerçeve Magnet - 16 cm X 11 cm - 10 Adetlik Paketlerde - Aynı Gün Kargo
Öğrenci Motivasyon Ürünleri
Özel Kesim "TEŞEKKÜR EDERİM" Magneti
8 cm X 4,5 cm - 10 Adetlik Paketlerde - Aynı Gün Kargo
Öğrenci Motivasyon Ürünleri
Özel Kesim "FOTOĞRAF UYGULANABİLİR" Çerçeve Magnet
16 cm X 11 cm - 10 Adetlik Paketlerde - Aynı Gün Kargo

Öğrenci Motivasyon Ürünleri - Özel Kesim "VESİKALIK FOTOĞRAF UYGULANABİLİR" Çerçeve Magnet - 9,5 cm X 9,3 cm - 10 Adetlik Paketlerde - Aynı Gün KargoÖğrenci Motivasyon Ürünleri - Özel Kesim "VESİKALIK FOTOĞRAF UYGULANABİLİR" Çerçeve Magnet - 9,5 cm X 10,3 cm - 10 Adetlik Paketlerde - Aynı Gün Kargo
Öğrenci Motivasyon Ürünleri
Özel Kesim "VESİKALIK FOTOĞRAF UYGULANABİLİR" Çerçeve Magnet
9,5 cm X 9,3 cm - 10 Adetlik Paketlerde - Aynı Gün Kargo
Öğrenci Motivasyon Ürünleri
Özel Kesim "VESİKALIK FOTOĞRAF UYGULANABİLİR" Çerçeve Magnet
9,5 cm X 10,3 cm - 10 Adetlik Paketlerde - Aynı Gün Kargo

Öğrenci Motivasyon Ürünleri - Özel Kesim "VESİKALIK FOTOĞRAF UYGULANABİLİR" Çerçeve Magnet - 7,5 cm X 10 cm - 10 Adetlik Paketlerde - Aynı Gün KargoÖğrenci Motivasyon Ürünleri - Özel Kesim "VESİKALIK FOTOĞRAF UYGULANABİLİR" Çerçeve Magnet - 8 cm X 9 cm - 10 Adetlik Paketlerde - Aynı Gün Kargo
Öğrenci Motivasyon Ürünleri
Özel Kesim "VESİKALIK FOTOĞRAF UYGULANABİLİR" Çerçeve Magnet
7,5 cm X 10 cm - 10 Adetlik Paketlerde - Aynı Gün Kargo
Öğrenci Motivasyon Ürünleri
Özel Kesim "VESİKALIK FOTOĞRAF UYGULANABİLİR" Çerçeve Magnet
8 cm X 9 cm - 10 Adetlik Paketlerde - Aynı Gün Kargo

Öğrenci Motivasyon Ürünleri - Özel Kesim - Başarılı Öğrencilere - 5cm X 5 cm "YILDIZ PUAN" - 10 Adetlik Paketlerde - Aynı Gün Kargo
Öğrenci Motivasyon Ürünleri
Özel Kesim - Başarılı Öğrencilere
5cm X 5 cm "YILDIZ PUAN" - 10 Adetlik Paketlerde - Aynı Gün Kargo
CLOUD

Facebook Eylül Ajans Com Tr Web Tasarım & Yazılım : Eylül Ajans ®